top of page
enerji kimlik belgesi

Enerji Kimlik Belgesi

     2016 yılında çıkan yeni yönetmelik gereği bildiğiniz üzere 2017 yılından itibaren tüm binalarda enerji kimlik belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. ilerleyen yıllarda düşük enerji sınıfında olan binaların yüksek katsayı ile doğalgaz alabileceği bir kenara, enerji kimlik belgesi olmayan binalardaki dairelerin tapu devri dahi yapılamaycaktır. Bizler ERDİ YALITIM olarak mantolama-ısı yalıtım hizmeti verdiğimiz tüm binalara Enerji kimlik belgesini hediye ederek siz müşterilerimizi bir yükümlülükten daha kurtarıyoruz. 

Enerji Kimlik Belgesi
mantolama

Mantolama

     Son yıllarda artan enerji ihtiyaçlarımıza paralel olarak enerji tasarruf uygulamaları zaruri hale gelmiştir. Bu anlamda firmamız siz değerli müşterilerimizin bina ısı yalıtım problemlerine çözüm üretmektedir. Bilindiği üzere binalara yapılan ısı yalıtım işleri yüksek maliyetli işlerdir. Binanızı acemi ve güvenilmez ellere teslim etmeniz geri dönülmez, dönülse bile çok yüksek maliyetli kayıplar yaşamanıza sebep olabilir. Üzülerek belirtiriz ki sektörümüzün yaşadığı en büyük problem, müşterilerde bırakılan güvensizlik ve verilen sözlerin tutulmaması, vaatlerin yerine getirilmemesi sorunudur. ERDİ YALITIM olarak işinde uzman kadromuzla işe başlamadan başını ve sonunu sizlere en iyi şekilde açıklayarak, takip eden süreçte azami sürede teslim etmek en önemli önceliğimizdir. Yapılan işi kolay takip edebilmeniz açısından işin başında bulunan şantiye sorumlumuz sizleri aşama aşama bilgilendirerek tüm kontrolün sizde olmasını sağlar.

mantolama ankara
estetik uygulamalar

Estetik Uygulamalar

     Mantolama uygulaması ile beraber yapılabilecek olan söve, fuga, küpeşte, bina dış eteklerine uygulanacak taş kaplama, kalebodur döşeme gibi uygulamalar ile yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz. Cephelere uygulanacak söve ve fuga uygulamalarımız bina dış görseline farklılık katacaktır. Bina eteklerine yapılan taş kaplama ve kalebodur döşemeleri ise kolaylıkla erişilebilen alt kısımlara koruyucu bir etki yapacak, ayrıca dış görselin tamamlanmasını sağlayacaktır. ERDİ YALITIM olarak sınırsız seçenekteki görsel uygulamalarımızı sizlerin beğenisine sunuyor. gerisini zevkinize bırakıyoruz.

andezit
taş kaplama
Denizlik, küpeşte
Söve
Metalik Fuga
Söve Fuga
diğer yalıtımlar

Diğer Yalıtım Uygulamaları

     Binanızdaki diğer tüm ısı, ses, yangın, su yalıtım işlerinizi tek bir muhatap ile anahtar teslim olarak işin uzmanına yaptırmak istemezmisiniz? ERDİ YALITIM bina çevresi ve içerisinde yapılması muhtemel tüm yalıtım ihtiyaçlarınıza profesyonel olarak çözüm sunuyor. Çatı izolasyonları ve aktarımı, temel yalıtımları, su deposu ve bodrum katların yalıtımı, merkezi kalorifer sistemleri yalıtımı, daireler arası ses yalıtımı gibi işlerinize optimum çözümler için bize danışmadan lütfen karar vermeyin.

Bodrum yalıtımı
Temel yalıtımı
çatı aktarma
ses yalıtımı
Kalorifer izolasyonu
çatı, oluk
diğer uygulamalar

Diğer Uygulamalar

     Yalıtım dışında başka problemleriniz, istekleriniz mi var? Bina içi alçı, boya, tesisat, tadilat işleri ile bina dışarısında yapılacak çevre duvarı, tel örgü, panel çit, bahçe peyzaj, cam korkuluk, cam ve alüminyum cepheler, çevre düzenlemeleri gibi diğer tüm tadilatlarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Bütün işlemlerinizi asgari sürede ve maliyetle azami kaliteyle en kısa sürede teslim ediyoruz.

alçı boya badana

Teslim Etmiş Olduğumuz Bazı İşlerden Kesitler

İzoder İmkanları

İzoder İmkanları

İZODER, 1993 yılında yalıtım bilincini yurt çapında yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. İZODER Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği, "yalıtım" konusunda kamuoyunu ve sektörü bilinçlendirmeyi amaç edinen ve bunu sağlamak üzere ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemesi üreticilerini, satıcılarını ve uygulayıcılarını bir çatı altında toplayan sivil toplum örgütüdür.

İzoder, binalarına yalıtım yaptırmak isteyenlerin finansman eksikliğini tamamlamak amacıyla Şekerbank'la anlaşma sağlanarak kolay yalıtım kredisi imkanı getirilmiştir.

Bu kredi türünde yalıtım maliyetini tamamen faizsiz olarak 18 eşit taksitte ödeme imkanı bulunmaktadır. Bunun anlamı ise, normal metrajlarda bir binanın ortalama daire başı maliyetinin 5000-5500-TL civarında olduğunu düşünürsek; 250-300 TL taksitlerle yalıtım yaptırma imkanı doğacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Ücretsiz Keşif İçin Kayıt Formu

Tebrikler! Mesajınız alındı.

dış cephe kaplama

mantolama

dış cephe mantolama

taşyünü

bottom of page